Netsis Kurulum ve Teknik Destek

Logo Netsis Yetkili Satıcısı LOGO NETSİS YETKİLİ SATICISI logo netsis yetkili satıcısı Logo Netsis Satışı LOGO NETSİS SATIŞI logo netsis satışı

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaya yetkili İş Ortağıdır. LOGO İş Ortakları sayfasından firmamızı sorgulayabilirsiniz.

Netsis programının kurulumu , netsis database yedeklenmesi ve netsis periyodik bakım hizmetleri, netsis danışmanlık ve birebir netsis eğitim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Güncel Netsis fiyatlarını PROMEGA Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti. müşteri temsilcinizden ( 0232 348 72 50 ) öğrenebilirsiniz.

Netsis Entegre.net, Netsis Standard ve Netsis Enterprise ürün gruplarına ait tüm iş süreçlerinize uyum sağlayacak LOGO tarafından onaylı sertifika sahibi personellerimiz sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Modüler yapısı, hızlı entegrasyonu, geniş bayi ağıyla Netsis entegre çözümleri ile sizleri bekliyor. Ön Muhasebe, Genel Muhasebe
Tedarik zinciri yönetimi, Üretim otomasyonu, E-Fatura, E-Arşiv, E-devlet çözümleri, İnsan kaynakları, İş zekası , B2B ve B2C gibi birçok ticaret ve e-ticaret faaliyeti konularında sizlere uçtan uca yazılım projeleri sunmaktayız.