Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

2001 yılında bilgisayar satışı ve bilgisayar teknik servis desteği vermek amacıyla kurulan PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 18 yıldan beri yüzlerce firmaya bilgisayar teknik servis desteği vermiştir. 

İzmir ve çevre illere teknik destek hizmeti sunarak, oem parça desteği veren ve bilgisayar upgrade hizmetleri ile yetersiz kalan eski bilgisayarlarınızı modernize eden teknik ekibimiz uzaktan yardım hizmetleri ile de pek çok programsal sorunu giderip bilgisayarlarınızın yüksek performansla çalışmasını sağlayabilmektedir.

Ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler: 

İzmir Bayraklı bilgisayar teknik servisi, Bornova bilgisayar teknik servisi, Konak bilgisayar teknik servisi, Karabağlar bilgisayar teknik servisi, Buca bilgisayar teknik servisi, Karşıyaka bilgisayar teknik servisi, Gaziemir bilgisayar teknik servisi, Özkanlar bilgisayar teknik servisi, Balçova bilgisayar teknik servisi, Narlıdere bilgisayar teknik servisi, Kemalpaşa bilgisayar teknik servisi, Çiğli bilgisayar teknik servisi, Menemen bilgisayar teknik servisi, Manisa bilgisayar teknik servisi.

Server Sunucu Tamir Bakım Onarımı SERVER SUNUCU TAMİR BAKIM ONARIMI server sunucu tamir bakım onarımı