WEB SİTENİZE ORGANİK HİT SAĞLIYORUZ

Organik Hit, web sitesine doğal yollarla kazanılan ve Arama Motorlarının desteklediği trafik biçimidir. Bu nasıl oluyor? Arama motorlarının Search kısmına en çok aranan ürün ya da hizmetle ilgili anahtar kelimeleri yazan insanlar, anahtar kelimeler sayesinde sonuçlar arasında listelenen firma web sitesine tıklayarak ziyaretçi olarak geldiğinde buna organik hit denir. Bu yöntemle gelen ziyaretçilerin sitedeki iç sayfaları dolaşması ve ortalama 1.5 dakika gibi sitenizde zaman geçirmesi de arama motorlarının aradığı kriterlerdendir. Zira arama motorları, gelen ziyaretçilerin siteyi hemen terk edip etmediklerine de bakıyor. Böylece web sitesinden hemen çıkma oranı da düşecektir ve web sitesinin googleda yükselişe geçmesi sağlanmış olacaktır. Biz bu işlemi aynen anlattığımız gibi ve bu şekilde yapan sistemi oluşturduk.

Web sitesi için;

1 aylık canlı – organik trafik paketi = 200 TL + KDV

Amaç: Web sitesinde ziyaretçi trafiği oluşturarak Arama motorları nezdinde yükselmenizi sağlamak.

  • Ortalama oturum süresi: min. 1.5 dk. max. 10 dakika
  • Gelişmiş sayfa gezinimi ile benzersiz deneyim
  • Tamamı Türkiye IP adreslerinden ya da istenilen herhangi bir ülkeden veya tüm dünyadan olmak üzere isteğe bağlı trafik akışı seçilebilir
  • Hızlı destek
  • Kaliteli hizmet
  • Kredi kartıyla ödeme imkanı
Organik Web Site Trafiği Arttırma ORGANİK WEB SİTE TRAFİĞİ ARTTIRMA organik web site trafiği arttırma

Organik Hit çalışması yaptığınız işlerle ilgili 3 adet anahtar kelime ile yapılır. Aylık 2000 den başlayan (web site trafiği) canlı organik ziyaretçi yönlendirmesi yapılmaktadır. Google Analytics üzerinden ziyaretçi trafiği canlı olarak izlenebilir. En az 1.5 dakika gezinme sağlanır. Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorları nezdinde yükselmesini sağlar.

Bize bildireceğiniz anahtar kelimeler Google aramalarındaki ilk 10 sayfada yer alarak web sitenizi işaret edebilmelidir. Bildirdiğiniz anahtar kelimeler ilk 10 sayfa içerisinde sizi listelemiyorsa sözünü ettiğimiz organik trafik çalışması şu aşamada yapılamaz. Önce bu kelimeler için SEO çalışması yaparak bu anahtar kelimelerde Arama motorlarında çıkmanız sağlanacak, ve ondan sonra trafik çalışması yapılacak; Ya da yazdığınız bu kelimeler sisteme (ilk on sayfa) uygun olan anahtar kelimelerle değiştirilerek çalışmaya hemen başlanacaktır.