Yönetim Panelli
ve
Mobil Uyumlu Web Sitesi​

Size özel hazırlayacağımız Yönetim panelli, Mobil tasarımlı, Arama motorlarına uyumlu yapıda profesyonel web tasarım, hem ziyaretçi anlamında, hem kullanıcı dostu olması ve hem de güncelleme imkanları sayesinde bilgi sunma, iletişime geçme, satış yapma veya ürün tanıtmahizmet tanıtma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. PromegaWEB 2001 yılından bugüne izmir ‘de bilişim sektöründe  maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte ve izmir web tasarım firmaları arasında güçlü yazılım ekibi ve müşteri potansiyeli ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Mobil Uyumlu Responsive Web Sitesi Tasarımı MOBİL UYUMLU RESPONSIVE WEB SİTESİ TASARIMI mobil uyumlu responsive web sitesi tasarımı

Yönetim paneli, web sitesi sahibine müdahale imkanı sunar

Web tasarım İZMİR firmaları arasında kendi yönetim panelini yazan ve müşterilerin isteklerine göre yönetim panelini uyarlayabilen PROMEGAWEB, web sitesinin yönetimi için ihtiyaca göre PHP yazılımlar hazırlamakta ve geliştirmektedir.

Mobil cihazlar neden önemlidir?​

Bir web sitesinin mobil cihazlarda iyi çalışması önemlidir. Bu nedenle, web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeye henüz yatırım yapmadıysanız tam zamanı. Mobil varlığınızın işletmeniz için çok önemli olmasının nedenlerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • Mobil uyumlu siteler, arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünür
  • Mobil aramalar, Google.com ‘daki aramaların yarısından fazlasını oluşturur
  • Birçok reklam veren için trafiğin çoğu cep telefonlarından arama yapan kullanıcılardan gelir
  • Siteniz mobil uyumlu değilse ziyaretçilerin ayrılma olasılığı 5 kat fazladır
Apple Iphone X APPLE IPHONE X apple iphone x

Web siteniz mobil uyumlu olmalıdır

Kendinizi potansiyel bir müşteri olarak düşünün ve telefonunuzdan web sitenizi açın. Web siteniz ne kadar hızlı yükleniyor? Aradığınız şeyi bulmanız ne kadar kolay? 

Kullanıcılar, mobil cihazda web sitenizi ziyaret ettiklerinde doğrudan yanıt almayı beklerler. İşletmeniz hakkında hızlıca bilgi almak ister ve ilgilenip ilgilenmediklerine karar verirler. Web sitenizdeki deneyimleri, işletmenize dair izlenimlerini ve müşteri haline gelme olasılıklarını fazlaca etkiler.

Web siteyi mobil cihazlara yönelik olarak tasarlamak, kullanıcıları aranan öğeye yönlendiren, sade biçimde ve net gezinme anlamına gelir. 

Mobil Uyumlu Responsive Web Site Tasarımı MOBİL UYUMLU RESPONSIVE WEB SİTE TASARIMI mobil uyumlu responsive web site tasarımı

Etkili bir mobil web sitesini oluşturan öğelerden birkaçına göz atalım

  • Siteniz hızlı yükleniyor mu? Tüm ziyaretçilerin neredeyse yarısı, web sitesi 3 saniye içinde yüklenmezse mobil web sitesinden ayrılır. Ziyaretçilerin web sitenizde hızlı ve kolayca gezinebilmeleri için yüklenme süresini en aza indirme konusunda destek alın.
  • Gezinmek kolay mı? Daha küçük ekran çözünürlüklerinde kullanıcıların istediklerini bulması daha zor olabilir. Ziyaretçilerin bilgi almak için ne kadar dolaşması veya yakınlaştırması gerekirse öfkelenip ayrılma olasılıkları o kadar fazladır. Sitenizin menüsünü sadeleştirmek ve okumak için yakınlaştırmaya gerek kalmadan her şeyi görünür kılmaya çalışarak ziyaretçilerin aradıklarıbulmalarına yardımcı olabilirsiniz.
  • Eylem gerçekleştirmek kolay mı? Mobil web sitenizin, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurma, ürün arama veya satın alma işlemi yapma gibi eylemleri gerçekleştirmelerini hızlı ve kolay hale getirmesi gerekir. Form doldurmak veya işlem yapmak için gerekli adım sayısını en aza indirmeye çalışın.