PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır.

2001 yılında İzmir’deki kurumsal firmalara bilişim ürünleri tedariği, servis ve bakım faaliyetleri ile sektöre giren PROMEGA, aynı zamanda internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar yapmaktadır. Tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar (mobil uyumlu tasarımlar), Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları ve Sosyal Medya Yöneticiliği ve E-ticaret uygulamaları ile Promegaweb, İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.

PROMEGAWEB olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Web Site Tasarımı,
 • Özel Yazılım ve Geliştirme,
 • E-ticaret Uygulamaları,
 • E-ticaret Sitesi Tema Tasarımları,
 • Mobil tahsilat sistemi, Sanal Pos Yönetim Paneli, Alışverişsiz Tahsilat Modülü, Bağış Tahsilatı
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Google Business, Google Harita Kaydı, Yandex Haritalar
 • Google Analytics Raporlama
 • Google Adwords Yönetimi (Reklam Planlama, Banner, Animasyon Tasarım, Uygulama ve Raporlama)
 • Facebook Reklam Yönetimi (Reklam Planlama, Haber kaynağı ve Banner tasarımları, Uygulama ve Raporlama)
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı (Katalog, Broşür, Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Teklif Dosyası)

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Web siteleri, dünyanın en yeni ve en etkili iletişim platformu olan internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi şekilde anlatabileceğiniz araçtır. İş dünyası, firmalar, öğrenciler, öğretmenler, alışveriş, tanıtım, pazarlama, ürünler, hizmetler, bilgi, iletişim, ulaşım, takip ve daha pek çok şey hakkında hakkında ilk izlenim ya da detaylı bilgi edinebilmek için internet siteleri yoğun bir biçimde bilgisayarlardan ve son zamanlarda ise mobil cihazlardan ve cep telefonlarından izlenmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yeni dünyada web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir.

PROMEGA KİMDİR?

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. 2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

2001 yılından bugüne onbinlerce kurumsal web sitesi, binlerce e-ticaret sitesi, yüzden fazla müşteri talebine uygun özel yazılım projesi geliştirmiştir.

Geliştirilen Özel Projelerden Bazıları;

Avantajbizde.com E-ticaret ürün listeleme ve karşılaştırma platformu,

Analizyonetimi.com Laboratuvar analiz yönetimi ve raporlama yazılımı, 

Tamders.com Eğitimci portalı ve online eğitim platformu, 

Tamsinav.com Ölçme ve Değerlendirme sistemi, 

Tahsilat.pro Alışverişsiz tahsilat sistemi, 

PROMEGA ‘yı daha yakından tanıyın: www.promega.com.tr

PROMEGAWEB olarak müşterilerimize, hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemlerinizi hızlandıran ve çalışma verimliliğinizi arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve O’na özel çözümler sunar, uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir yazılım teknolojilerini kullanırız.

Web sitenizi yenilemek yada revize etmek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Netsis Yetkili Satıcı Hp Enterprise Business Partner NETSİS YETKİLİ SATICI HP ENTERPRISE BUSINESS PARTNER netsis yetkili satıcı hp enterprise business partner