Barındırma Hizmetlerimiz

Kurumsal E-Mail E-Posta Hosting Sunucu KURUMSAL E-MAİL E-POSTA HOSTİNG SUNUCU kurumsal e-mail e-posta hosting sunucu

E-Posta Hizmetleri

PromegaWEB, sorunsuz e-mail hizmeti isteyen firmalar için kurumsal internet hizmetleri sunmaktadır. E-Mail alışverişlerinde sorun yaşıyorsanız, mailleriniz geç düşüyor ya da e-postalarınıza hiç ulaşmıyorsa, mail hizmetlerinde aksamalar yaşanıyor ya da çalıştığınız firmanın mail hosting desteğinden memnun değilseniz bizi arayın ve kaliteli e-mail hizmeti kullanmaya başlayın. E-mail hizmeti veren İzmir firmaları arasında öncelikli ve en üstlerde yer alan Promegaweb, Hosting ve Mail Hizmetleri konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenle hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Veri Merkezi

Web Sitesi için hızlı, güvenli, esnek, ekonomik ve etkin çözümler sunuyoruz. Sunucu Barındırma (Colocation), Sunucu Kiralama, SQL Server (Veritabanı barındırma), Alan Adı Barındırma, Hosting (Web Alanı Barındırma) ve E-Mail Hizmeti (E-posta Barındırma), Sanallaştırma hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı Barındırma Hizmetlerimiz ile bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.

Sunucu Network Altyapı Kurulumu SUNUCU NETWORK ALTYAPI KURULUMU sunucu network altyapı kurulumu
Harddisk Tamiri Bilgi Data Veri Kurtarma HARDDİSK TAMİRİ BİLGİ DATA VERİ KURTARMA harddisk tamiri bilgi data veri kurtarma

Sanal Sunucu

PROMEGA BİLİŞİM LTD. Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan web sitenizi yüksek kapasiteli sunucu sistemleri üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyor. Tamamen kendi sunucularıyla hizmet veren hosting firması PROMEGAWEB, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran web sitelerine bile yüksek hızda güvenli erişim sağlamaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

PROMEGA BİLİŞİM LTD, müşterilerinin kurumsal internet ihtiyaçları doğrultusunda internet üzerindeki tehdit ve saldırılara karşı güvenlik, Güvenlik Duvarı (Firewall), DDOS Atak Önleme, ESET Güvenlik Yazılımları ve Diğer Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri ile sağlayıp, riski kontrol altına almaktadır. PROMEGAWEB güvenlik tehditlerini ağınıza ulaşmadan engeller ve yüksek bant genişliğini standart performansta kullanabilmeniz için gerekli çalışmaları yapar.

Security Protection Antivirüs Software SECURITY PROTECTION ANTIVIRUS SOFTWARE security protection antivirüs software

Web sitelerinizin barındırma hizmetlerinden ve e-mail hostinginden memnun değilseniz hemen bizi arayın, Size özel çözümler sunalım.

PromegaWEB, tamamen kendi sunucu altyapısını kullanarak, her müşterisine en kaliteli hizmeti vermekte, tüm web sitelerine yeterli alan, trafik ve maksimum çalışma zamanı sunmaktadır.

Var olan web site altyapınız ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özel bağımsız sunucularda ya da paylaşımlı sunucularda barındırılabilir.

PROMEGAWEB sunucu kiralama ve yönetme konularında sizin için hosting, firewall ve yedekleme hizmetleri vermektedir.