Netsis E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter Uygulamaları

Logo Netsis Yetkili Satıcısı LOGO NETSİS YETKİLİ SATICISI logo netsis yetkili satıcısı Logo Netsis Satışı LOGO NETSİS SATIŞI logo netsis satışı

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaya Yetkili İş OrtağıdırLOGO İş Ortakları sayfasından firmamızı sorgulayabilirsiniz.

İşletme Yapınıza En Uygun e-Fatura Çözümleri

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar. Doğru ihtiyaç analizi ile işletme yapınıza en uygun e-Fatura uygulamasına Logo güvencesi ve tecrübesi ile kavuşabilirsiniz.

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB‘e kolayca gönderilebilir.

e-Arşiv

Logo e-Arşiv uygulaması, e-Fatura kapsamındaki ve kapsam dışındaki firmalar ile nihai tüketicilere e-Fatura düzenlenmesini, ikinci nüshasının elektronik olarak korunmasını ve ibraz edilmesini sağlar.

Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!

Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat uygulaması, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Logo e-İrsaliye ile Dijital Dönüşüm Devam Ediyor!

Operasyonel süreçlerinizin büyük kısmını oluşturan ve sayfalarca basılan kağıt irsaliye dönemi bitiyor.

e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter ile dijital ortama geçen ticari iş süreçlerinize şimdi de e-irsaliye katılıyor.

e-Ekstre (MT940)

MT940 formatındaki hesap hareketlerinizi e-Ekstre ile tek tuşla ERP sisteminize alın!