Netsis E-Mutabakat

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat yapacağınız şirketler, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olup olmaksızın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenize olanak sağlar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını mümkün kılar.

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat süreçlerinizi internet üzerinden yürütüp, hız ve zaman tasarrufu etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat uygulaması, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi çok kısa bir süre içerisinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulup size sunar.

Kolay Veri Aktarımı

Logo e-Mutabakat uygulaması, verilerin Excel üzerinden  e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, internet üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarma olanağı sağlar.

Logo Netsis Satış Kurulum Teknik Destek LOGO NETSİS SATIŞ KURULUM TEKNİK DESTEK logo netsis satış kurulum teknik destek
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print