Netsis E- Fatura

E-Fatura, daha önceden belirlenmiş kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, önceden belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa ulaşmasını sağlayan mesajlaşma alt yapısının adıdır.

Faturaların Elektronik Belgelere Dönüştürülmesi

Faturaların elektronik birer belge olarak düzene koyulması, elektronik ortamda ulaştırılması ve yine elektronik olarak saklanması durumunda getirilen yasal çerçeve doğrultusunda ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura uygulaması, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik faturaları düzenleyebilmeyi ve elektronik ortamda ulaştırılmasını olanaklı kılan bir uygulamadır.

Operasyonel Maliyet Avantajı

E-Fatura uygulamasına geçmek için pek çok neden sayılabilir. Eğer işletmeniz 412 sıra numaralı VUK Genel Tebliği kapsamında e-fatura kullanması zorunlu mükellefler listesinde bulunuyorsa veya kağıt fatura kullanımının neden olduğu operasyonel maliyetlerini azaltma düşüncesinde iseniz e-fatura uygulamasına geçerek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

E-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti

E-Logo, Özel Entegratörlük Hizmeti içerisinde, sürekli aktif çalışan hızlı ve güvenli bir sistemin yatırımını sizin adınıza üstlenir. Böylelikle, elektronik fatura gönderme ve alma işlemlerinin teknik yeterliliğe sahip, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan özel entegrasyon izni almış Özel Entegratör Hizmet sağlayıcısı e-Logo’nun bilgi işlem sistemi vasıtasıyla gerçekleştirilebilmesini sağlar. E-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti alan firmalar e-faturalarının onay sürecini internet üzerinden yönetir.

E-Fatura Portal Çözümü

E-Fatura Portal Çözümü, Logo e-Fatura uygulamasına ait temel fonksiyonların internet üzerinden genel kullanımını sağlar. GİB’in sunduğu e-Fatura portali üzerinden e-faturalarınızı  manuel olarak alıp gönderebilime imkanı sunar.

E-Fatura Entegrasyon Çözümü

Belirlenen standartlara uygun entegrasyonu sağladığınız takdirde size ait bilgi işlem sistemleri aracılığıyla, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sistemine entegre olarak Logo e-Fatura uygulamasını kullanabilirsiniz. E-Fatura Entegrasyon Uygulaması, e-faturaların alım ve iletim işlemlerinin otomasyona geçirilmesini kolaylaştırır.

Logo Netsis Satış Kurulum Teknik Destek LOGO NETSİS SATIŞ KURULUM TEKNİK DESTEK logo netsis satış kurulum teknik destek
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print