Netsis E-Arşiv

E-Arşiv Nedir?

E-Arşiv Faturası, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır. E- fatura kapsamı dışında kalan firma ve tüketicilere kesilen faturaların da elektronik ortamda düzenlenmelerine ve ikinci nüshasının elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesine olanak sağlamaktadır. 

Süreçlerde Hız

Logo e-Arşiv uygulaması, fiş ve faturalarını müşterilerine ulaştırmak zorunda olan firmaların operasyonel yüklerini minimuma indirmelerine yardımcı olur. Son derece yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkanı sağlar.

Veri Erişimi

Logo e-Arşiv uygulaması verilere hızlı ve kolay bir şekilde istenilen her an ulaşılabilmesini, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşmasını sağlarken, gelen/giden fatura kayıplarının önlenmesini mümkün kılar.

Maliyetlerde Azalma

Logo e-Arşiv uygulaması iş gücü, arşivleme ve kağıt fatura gönderim maliyetlerini azaltarak ciddi oranda tasarruf artışını gözler önüne koyar. 

Hızlı Kullanıma Alım

Logo e-Arşiv uygulaması, şirketinizin süreçlerine ve kullandığınız ERP çözümüne kolay ve hızlı entegre olur.

Logo Netsis Satış Kurulum Teknik Destek LOGO NETSİS SATIŞ KURULUM TEKNİK DESTEK logo netsis satış kurulum teknik destek
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print