Neden Laboratuvar Analiz Programı Kullanmalıyım?

Laboratuvar Analiz Yönetimi programı ile, laboratuvarınıza analiz yapmak için aldığınız tüm numune tiplerini tanımlayabilirsiniz. İş akışınızı doğru kişilere yönlendirerek sadece ilgili kişinin yürütmesini sağlayabilir ve numunelerinizin analizini gerçekleştirerek bulut ortamında sonuçlarınızı saklayabilirsiniz. İş akışınız için etiket basabilir veya istediğiniz zaman numunelerinizi raporlandırabilirsiniz.

Karşılama ve İstatistik Ekranı
İş akışınızı numune tiplerinizin alınma tarihleri ve sayısı ile tamamen grafik tabanlı bir şekilde ekranınızdan takip edebileceğiniz personel ve yönetici giriş ekranı.

İş Akışı Takibi
Sisteme girişi yapılan tüm numune analiz işlerinizi ilgili personellere atayarak yetkisiz kişilerin o işe müdehale ihtimalini ortadan kaldırabilir ve hata durumunda tekrar doğru kişiye dönmesini sağlayarak düzenli bir iş akışı sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi
Laboratuvar personelinizin Ad soyad, Ünvan, e-mail gibi standart bilgileri ile sistem üzerindeki yetki tanımlamasının yapılarak yetkisi bulunmadığı alanlara erişememesi sağlanabilir. Örneğin: Numune kabul personeli sadece o ekrana erişebilir. Diğer alanlara erişemez.

Ayarlar
Basılı evraklarınızda yer alacak olan firma logonuz, laboratuvar bilgileriniz, iletişim bilgileriniz gibi bilgilerinizi girerek sisteminizi kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Numune Tipleri
Yönetim paneliniz üzerinden laboratuvarınıza kabul ettiğiniz tüm numune tipleri için kayıt formunu özelleştirebilir içeriğini kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Analiz Tipleri
Yönetim paneliniz üzerinden tanımladığınız tüm numune tipleri için analiz formu oluşturabilirsiniz. Analiz formlarınıza gireceğiniz bilgileri her analiz tipi için özelleştirebilirsiniz.

Rapor Basımı
Tüm analizleriniz için özel rapor sayfası tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız rapor yapısında analizleriniz bulut ortamında tutulduğu gibi isterseniz çıktısını alabilir ve kolaylıkla dosyalayabilirsiniz.

Etiket Basımı
Karekod etiket ile android veya ios cihazlarınızı kullanarak iş akışı takibi yapabilir ve ilgili numunenin yapılacak analizlerini akış sırasını atlamadan yapabilirsiniz.

Laboratuvar İş Akışı Takibi, Numune Kabul, Analiz ve Raporlama Yönetim Programı bir PROMEGA ürünüdür. Demo için Tıklayın.