Laboratuvar Analiz Yönetim Programı

İş Akışlarınızı Laboratuvar Analiz Yönetimi Programı ile daha sağlıklı yürüterek doğru, hızlı ve görevler atlanmadan ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Laboratuvar Analiz Yönetimi Programı sayesinde belirli bir akış üzerinden ilerlersiniz, personeliniz işleri atlayamaz ve planlı bir şekilde iş akışını başarıyla sonlandırır. Laboratuvar Analiz Yönetimi Programı ile analizi yapılan bütün numunelerin durumunu aynı ekranda takip edebilir ve müdahale yapabilirsiniz.

Karşılama ve İstatistik Ekranı
Personel yönetici giriş ekranı sayesinde iş akışınızı, numune tiplerinin alınma tarihleri ve sayısını, bekleyen analiz ve raporlama işlerinizi net olarak göstererek grafik tabanlı bir tablo şeklinde ekranınızdan size sunar.

İş Akışı Takibi
Sisteme girişi yapılan bütün numune analiz işlemleriyle ilgili görevlileri atayarak yetkisiz kişilerin o işe karışma ihtimalini ortadan kaldırabilir hatta hata durumunda tekrar doğru kişiye dönmesini sağlayarak düzenli bir iş akışı sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi
Laboratuvar personelinizin Adı soyadı, Ünvanı, e-mail gibi standart olguların sistem üzerindeki yetki tanımlamasının yapılarak yetkisi bulunmadığı alanlara erişememesi sağlanabilir. Mesela: Numune kabul personeli sadece numune kabul ekranına ulaşabilir. Analiz, Raporlama vb. diğer alanlara ulaşamaz.

Analiz Tipleri
Yönetim pencereniz sayesinde tanımladığınız bütün numune tipleri için analiz formu oluşturabilirsiniz. Analiz formlarınıza ekleyeceğiniz bilgileri her analiz tipi için özelleştirebilirsiniz.

Ayarlar
Basılı evraklarınızda yer alan firma logonuzu, iletişim bilgilerinizi, laboratuvar bilgilerinizi sistemimizden kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Numune Tipleri
Yönetim paneli sayesinde laboratuvarınıza kabul ettiğiniz tüm numuneler için kayıt formunu özelleştirip içeriklerini siz tanımlayabilirsiniz.

Analiz Tipleri
Yönetim paneliniz üzerinden tanımladığınız bütün numuneler için analiz formu oluşturabilirsiniz. Analiz formlarına gireceğiniz bilgilerinizi her analiz tipi için özel olarak yapabilirsiniz.

Rapor Basımı
Tüm analizlerinize bir rapor sayfası tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız rapor sayfasında analizleriniz bulut ortamında olduğu gibi isterseniz çıktısını alabilir ve kolaylıkla dosyalayabilirsiniz.

Etiket Basımı
Karekod etiket sistemi ile android veya ios cihazlarınızı kullanarak iş akışı takibi yapabilir ve numunenin analizlerini atlamadan akış sırasına göre kolaylıkla yapabilirsiniz.

Laboratuvar İş Akışı Takibi, Numune Kabul, Analiz ve Raporlama Yönetim Programı bir PROMEGA ürünüdür. Demo için Tıklayın.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print